Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

 

ZIMNÍ TÁBOR 2008

„Doba ledová“

 

Termín konání: 9. – 16.2.2008

Místo konání: Chata Skalka, Dolní Lomná, Ski areál Severka

 

   Letošní zima nebyla na sníh zrovna bohatá, my jsme však měli štěstí - sněhu bylo v Dolní Lomné dost. I počasí - až na závěrečné dny plné mlhy a silného větru - nám docela přálo a náladu nám nezkazilo.

   Hlavní náplní tábora bylo samozřejmě dosyta se „vylyžovat“ či „vysnowboadrovat“. Kromě toho ale účastníci tábora bojovali i o krásné ceny, které nám věnovali sponzoři. Jak jinak než při hrách v budově i venku, při ping-pongovém turnaji, při závěrečném slalomu na svahu a podobně. Vzhledem k tomu, že během tábora se slavil svátek zamilovaných, užili jsme si i skvělou Valentýnskou party... Kromě toho byl celý týden protkán nejrůznějšími vtipnými situacemi souvisejícími s celotáborovým úkolem – každý ze čtyř oddílů dostal na starost vejce, o které se musel starat.

   A užili jsme si nejen zábavu – také jsme se něčemu novému přiučili při přednášce Horské služby. Například jak ošetřit zraněného lyžaře. Také jsme se dozvěděli, jak se vyhledávají a vyprošťují lidé zasypaní lavinou – a také jsme si to mohli vyzkoušet.

   Od Horské služby jsme také dostali velkou pochvalu – za ukázněnost a výborné chování na svahu, ale také za to, že VŠICHNI účastníci tábora používají ochranné helmy! Letošní zimní tábor se zkrátka povedl a my se moc těšíme na další!

 

                                                                                                Tatanka

Obrazek








 

 

 

 

Děkujeme firmě Linarts s.r.o. (Výroba kancelářských a školních potřeb) za sponzorské dary do soutěží pro děti na ZT 2008.
 

Náhledy fotografií ze složky Zimní tábor 2008

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What is a healthy blood stress

(AMissaniWresse, 8. 10. 2018 2:17)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/au-bout-de-combien-de-temps-le-cialis-fait-il-effet/

What is a normal blood pressure

(AhoofsaffixNat, 25. 7. 2018 13:58)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/comparatif-cialis-generique/

Otázka

(Verča, 14. 5. 2008 19:45)

Duduši , proč tu nejsou fotky ze zimního tábora 2008 ?